Ostatki 2016

Tradycyjnie młodzież naszego gimnazjum przebrała się bardzo różnorodnie z okazji tegorocznych ostatków. Osoby wyróżniające się ciekawym strojem i pomysłowością zostały zaproszone przez Samorząd Uczniowski do wspólnej zabawy.

Rozpoczęliśmy ją od niespodzianki, czyli występu zespołu ABBA... Nasze nauczycielki – p. Natalia Błaszczyk i p. Małgorzata Goździecka łudząco przypominały swym strojem, ruchem scenicznym i śpiewem legendarne wokalistki tego szwedzkiego zespołu.

W dalszej części imprezy p. dyrektor Ewa Wachowicz poprowadziła konkurs na najciekawsze przebranie. W jury zasiadali: p. dyrektor Aleksandra Bonisławska, p. pedagog Wanda Cholewa, p. kierownik administracji Mirosława Pietraszewska, p. dyrygent chóru Andrzej Wierzbowski oraz Mikołaj Stefan z klasy III C jako przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

Decyzją jury wyróżniono najlepiej przebraną klasę IIb wraz z wychowawcą p. Sylwią Blomberg. Trzecie miejsce zajęła Maja Wilkowska z klasy III c. Drugie miejsce szanowne jury przyznało sobowtórowi naszej pani dyrektor Aleksandry Bonisławskiej – Maćkowi Schmidtowi z klasy I e. Pierwsze miejsce ex aequo zajęli : Ewa Laskowska z klasy II d jako dobra wróżka oraz Waldo Bastida z klasy III c jako kapitan Jack Sparrow.

Wspólna zabawę zakończyliśmy odtańczeniem tzw. Belgijki. Następna taka zabawa już za rok!

Obejrzyjcie zdjęcia w Galerii 73 i Galerii 77