BIP

SREBRO w zawodach piłki ręcznej dziewcząt !

Piłka ręczna 2

W poniedziałek 16 listopada 2015r na obiektach ChKS Łódź został rozegrany turniej finałowy Mistrzostw Łodzi w Piłce Ręcznej dziewcząt. Panie reprezentujące naszą szkołę spisały się na medal i zajęły drugie miejsce w Łodzi.

W tym roku szkolnym do rozgrywek zgłosiło się 11 zespołów reprezentujących gimnazja z całej Łodzi. Po rozegraniu turniejów eliminacyjnych i baraży wyłoniono najlepsze cztery gimnazja, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego.

W finale wystąpiły drużyny: Gimnazjum nr 14, Gimnazjum nr 34, Gimnazjum nr 39, Gimnazjum nr 44.

Dziewczęta z naszej szkoły w swoich spotkaniach pokonały Gimnazjum nr 14 (8:3) i Gimnazjum nr 44 (15:5). W spotkaniu z Gimnazjum nr 39 nieznacznie uległy (7:10).

Tytuł Mistrza Łodzi w roku szkolnym 2015/2016 wywalczyły zawodniczki z Gimnazjum nr 39.

Kolejność końcowa turnieju:
1. Gimnazjum nr 39
2. Gimnazjum nr 34
3. Gimnazjum nr 14
4. Gimnazjum nr 44

Reprezentacja Gimnazjum nr 34 wystąpiła w składzie:
Niedośpiał Aleksandra, Krasińska Anita, Bartczak Oliwia, Łupińska Marta, Korytek Natalia, Świątnicka Wiktoria, Migała Sandra, Karbownik Natalia, Wybraniec Maria, Rzeźnik Wiktoria, Solak Jessica, Lisiecka Basia, Zawiślak Małgorzata, Wańkiewicz Aleksandra, Gabrysiak Gabriela, Zielińska Martyna, Królikowska Ola, Leszczyńska Martyna.

Opiekun grupy:
Tomasz Konieczny

Wszystkim dziewczętom i trenerowi serdecznie gratulujemy udanych zawodów.

Piłka ręczna 1Piłka ręczna 3

Opracował - Cichy M.