MISTRZYNIE!!!

1 4

W dniu 14.06.2018r. na obiektach sportowych w Burzeninie zostały rozegrane Finały Mistrzostw Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej dziewcząt.

W zawodach miasto Łódź reprezentowały uczennice Gimnazjum 34 w składzie Oliwia Laszczyk /klasa 3B/ i Jagoda Dolińska /klasa 3C/.

Nasze dziewczęta w całym turnieju pokonały wszytkich przeciwników.

Pierwsze spotkania to rywalizacja ze szkołami z Łasku które wygrywamy kontrolując przebieg całego meczu.

Kolejny mecz decydujący o wejściu do finału wygrywamy z lokalnym rywalem Gimnazjum 35, co gwarantuje nam minimum srebrny medal.

W wielkim finale wygrywamy z Gimnazjum z Włodzimierzowa i zdobywamy tytuł Mistrzyń Województwa Łodzkiego w siatkówce plażowej.

Dzięki tej wygranej mamy możliwość wystąpienia w ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które zaczynamy już w poniedziałek w Strzelinie koło Wrocławia.

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum 34 Łódź

2. Gimnazjum Włodzimierzów

3. Gimnazjum 1 Łask

4. Gimnazjum 35 Łódź

Wielkie gratulacje dla Oliwii i Jagody za które trzymamy mocno kciuki w kolejnych meczach!

1 2

1 1