BIP

Mamy SREBRNY medal !!!

IMG 20180220 120801

Reprezentantki naszego gimnazjum w piłce siatkowej wywalczyły srebrny medal w turnieju finałowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rozgrywanym na terenie gimnazjum nr 36 w dniu 20.02.2018r.

Dziewczęta w pierwszym meczu zawodów wygrały z wymagającym przeciwnikiem Gimnazjum Salezjańskim 2-0.

Kolejne spotkanie rozegraliśmy z Gimnazjum nr 35, które w dotychczasowych rozgrywkach jako jedyne pokonało nasze dziewczyny. Niestety w finałach musieliśmy również uznać wyższość naszego przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla przeciwniczek. Trzeba podkreślić, że szczególnie w pierwszym secie mieliśmy swoją szanse na wygraną, której niestety nie wykorzystaliśmy. Set zakończył się walką na przewagi 24-26.

Ostatnie spotkanie rozegraliśmy ze SP nr 34. Mecz był bardzo istonty ponieważ decydował który z zespołów zajmie 2 miejsce. Po zaciętej walce i małych problemach w drugim secie, udało się zwyciężyć 2-1.