Piłka siatkowa dziewcząt w FINAŁACH Mistrzostw Łodzi.

W dniu 22.01.2018r. na terenie naszego Gimnazjum zostały rozegrane półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt.

O awans do ścisłego finału rywalizowaliśmy z zespołami  Gimnazjum Gortata i Szkoły Podstawowej nr 34. Reprezentantki naszej szkoły pokonały obu przeciwników po 2-0, a w meczu decydującym o awansie do finałów nieznacznie lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 34 wygrywając z przeciwniczkami z Gortata 2-1.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Gimnazjum nr 34.
2. Szkoła Podstawowa nr 34.
3. Gimnazjum Grotata.

Należy podkreślić fakt, że nasza szkoła jeszcze nigdy nie grała w ścisłym finale w piłce siatkowej dziewcząt od momentu powstania.

Ogromnie cieszy postawa dziewcząt, które wystąpiły w składzie:
Laszczyk Oliwia 3B, Dolińska Jagoda 3C, Łukiańska Nikola 3B, Szymczak Agata 3B, Rosiak Martyna 2A, Stefaniak Oliwia 2A.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 20-21.02.2018r. a nasze dziewczęta będą w nim walczyć o medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Opracował - Cichy M.